Firma NewLookKitchen projektuje i produkuje meble kuchenne na zamówienie, na wymiar na terenie Mazowsza. Specjalizuje się w meblach lakierowanych na wysoki połysk.

Ugruntowaną pozycję na rynku warszawskim zdobyła dzięki doświadczonym i kreatywnym projektantom, którzy potrafią odczarować stare, brzydkie szafki kuchenne i zamienić je w te wymarzone.
NewLookKitchen przeprowadza REWOLUCJE w kuchni w rozsądnej cenie. Zdziwisz się jak konkurencyjni jesteśmy.

Nie przepłacaj! Skontaktuj się z nami i zamów nowoczesną Kuchnię na swoją kieszeń!

Gwarantujemy wysoki standard wykonywanych usług, krótki i terminowy czas ich realizacji oraz doradztwo architekta i dekoratora wnętrz.

Nasi projektanci wiedzą jak ważna jest spójność stylu i kolorystki w pomieszczeniach. Dlatego kładziemy bardzo duży nacisk, na to aby komponowała się ona z resztą wnętrz w mieszkaniu. Dzięki temu zaprojektowane przez nas kuchnie, nadają Nowy Look całemu domu. Odrestaurowane i odświeżone, w modernistycznym stylu, wnoszą harmonie, elegancje i przestrzeń.

Jeśli nie możesz już patrzeć na swoją kuchnię, źle się w niej czujesz, opatrzyła Ci się. Dobrze trafiłeś! NewLookKitchen wymieni Twoje stare i brzydkie szafki. 

 

Pamiętaj, że Kuchnia to wyjątkowe miejsce. Nie służy już tylko gotowaniu, stanowi centrum domu, miejsce pracy, rozrywki, wypoczynku. To jego serce i wizytówka. Zaplanuj ją rozsądnie! 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas metamorfozami zobacz

Meble kuchenne- projekt

Ta strona korzysta z COOKIES

Przegląając stronę zgadzasz się na politykę prywatności. W sytuacji gdy nie wyrażasz zgody na korzystanie witryny z cookies prosimy o jej opuszczenie.